ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Türkiye Öğretmenler Kupası Bölge Finallerine Katılacak Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Türkiye Öğretmenler Kupası Bölge Finallerine Katılacak Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş başarılı sporcu öğretmenlerle yemekte bir araya geldi.


Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Türkiye Öğretmenler Kupasında, İl genelinde derece yaparak bölge elemelerine katılacak öğretmenlerden oluşan takımlar Müdürlüğümüzün organizasyonda bir araya geldi.

 

Fatsa Öğretmenevinde düzenlenen yemek organizasyonuna İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, ilçe millî eğitim müdürleri, şube müdürleri ve spor müsabakalarında derece yapan takımlardaki sporcu öğretmenlerimiz katıldı.


İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, "Eğitimde olduğu gibi sportif faaliyetlerde de il olarak iddialıyız, bu iddiamızın öğretmenlerimizin Bölge Şampiyonasında gösterecekleri başarıyla Türkiye Finallerine kalacaklarına ve oradan dereceyle döneceklerine inancım tamdır. Biz öğretmenlerimizi destekliyoruz ve bu turnuvada kaybedenin olmayacağı, kalplerimizin öğretmenlerimizle aynı heyecanla attığı bir turnuva olmasını temenni ediyorum. Elimizden gelenin en iyisini yapmak adına bu çalışma içindeyiz bize düşen bir görev olduğunda ben ve ekip arkadaşlarım sonuna kadar yanınızdayız. Basketbol, masa tenisi, futsal ve voleybol dalında bölge şampiyonasına gidiyoruz. Tabi 7 branşın 4 tanesinin Fatsa İlçemizden olması da farklı bir durum aslında ama iltifat marifete tabiidir demekki öğretmen arkadaşlarımızın bir marifeti var ki bu iltifatı gördüler. Hepinizi yürekten kutluyorum." dedi.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise yaptığı konuşmada sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirterek, "Sürekli dile getiriyoruz. Bugün gerek ilçemize gerek ilimizi temsil noktasında başarılı öğretmenlerimizin bu yarışın içinde olması bizleri gururulandıyor. Ben hepinize ayrı ayrı başarılar diliyor teşekkür ediyorum. Her zaman eğitim camiasının yanında olduğumuzu tekrar belirtmek istiyorum" diye konuştu.

Organizasyonda İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş ile Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'a üzerinde isimleri yazılı formalar hediye edildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz hediyelerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederek, önce Bölge Finallerinde sonrasında ise Türkiye Finalleri için öğretmenlerimize tekrar başarılar diledi.

 

03-11-201903-11-201903-11-201903-11-201903-11-201903-11-201903-11-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.