ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Bodrum İlçe Millî Eğitim Müdürü Aslan KORKMAZ, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette,  eğitim öğretim faaliyetleri, uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim süreci konuları ile ilgili sohbette bulunuldu.

Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "Ziyarete gelen Bodrum İlçe Millî Eğitim Müdürü Aslan KORKMAZ' a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na ziyaretler sürerken, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele (UCİM) Derneği Ordu İl Temsilcisi Av. Ebru AVCI, Ordu Saha ve Etkinlik Koordinatörü Burcu DUMAN, Eğitim Koordinatörü Hülya SÖĞÜT ve Dernek Üyesi Ahmet Ali ÖZTÜRK Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette derneğin tanıtımı yapılırken, dernek yönetimi Müdürümüzden destek ve iş birliği talebinde bulundu.

Müdürümüz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, '' Çocuk istismarı konusunu çok önemsiyoruz. Bu konuda farkındalık oluşturmak için okullarımızda öğretmenlerimiz tarafından çeşitli etkinliklerle çocuklarımıza ve ailelerine yönelik çalışmalar yapıyoruz. Sizlerle iş birliği yapmaktan da memnuniyet duyarız." ifadelerini kullandı.

30-01-202130-01-2021

 

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.