ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Eğitim Yatırımını Yerinde Gördü

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Eğitim Yatırımını Yerinde Gördü

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüze bağlı okul/kurum ve eğitim yatırım alanlarına yaptığı ziyaret kapsamında, Şahincili Mahallesinde, yapımı devam eden okul inşaatında incelemelerde bulundu.

Altınordu ilçesinde eğitim yatırım alanına düzenlenen inceleme ziyaretine, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ ile beraberinde Altınordu İlçe Millî Eğitim Müdürü onur BEKYÜREK, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Erol BAŞAR, Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Şube Müdürlüğü'nde görev yapan teknik ekip ile Valiliğimiz Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığında görev yapan teknik ekip ve firma yetkilileri katıldı.

Altınordu ilçesinde ikili eğitimden tekli eğitime geçiş için yapılan çalışmalar kapsamında Şahincili Mahallesinde Vakıfbank İlkokulu/Ortaokulu önünde bulunan arsada yapımı devam eden okul inşaatında, konferans salonu ve derslik olarak planlanan alanlarda incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, firma yetkililerinden ve çalışanlardan bilgi aldı.

Okul inşaat alanında yürütülen çalışmaları yerinde gören İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, çevre düzenlemesi ve inşaatın durumu ile ilgili Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Şube Müdürlüğü'nde görev yapan teknik ekibe ve firma yetkililerine yapılması gerekenlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

23-01-202023-01-202023-01-202023-01-202023-01-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.