ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüne İstişare Ziyaretinde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüne İstişare Ziyaretinde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa GENÇ'i ziyaret etti.

Müdürlüğümüz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında yürütülen sportif faaliyetler ile ilgili görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, okullarımızda yeterli fiziksel ve eğitsel altyapı oluşturularak öğrencilerin spor aktivitelerine erişimlerinin sağlanması, sporun tabana yayılması, öğrencilerin erken yaşta spora yönlendirilmesi ve yetenekli öğrencilerin keşfedilmesi, beden eğitimi ve spor alanında ihtiyaç duyulan alanlar için nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi, gençlik ve spor alanındaki hizmet ve faaliyetlerde bulunmalarının sağlanması amacıyla, okullarımızda yürütülen faaliyetler ile dağıtımı yapılan spor malzemeleri ile ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi. Ayrıca; İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa GENÇ, okullarımıza dağıtımı yapılacak olan spor malzemelerinin planlanması konusunda istişarelerde bulunuldu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, işbirliği kapsamında yürütülen çalışmalara ve projelere verdiği destekten dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa GENÇ'e teşekkür ederek, ziyaretin anısına hediye takdiminde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa GENÇ, nazik ziyaretleri için İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür etti.

26-02-202026-02-202026-02-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.