İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ´ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ´ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_08/29160106_30_AYustos_Zafer_BayramY.jpg)
Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi rahmetle, minnetle ve şükranla yâd ediyorum.
Kutlu Tekin BAŞ
İl Millî Eğitim Müdürü