ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İkizce İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İkizce İlçesini Ziyaret Etti

İlçe ziyaretlerini sürdüren İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU beraberinde İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Yusuf ACAR ile birlikte İkizce İlçesini ziyaret ederek, İkizce İlçe Milli Eğitim Hasan GÜNEŞ'ten ilçedeki okul ve kurumların eğitim öğretim durumları, 2023 eğitim vizyonu kapsamında ilçede yapılan çalışmalar, yürütülen projeler, eğitim yatırımlarımız ve yapılan onarım, tadilat çalışmaları ile hijyen kuralları doğrultusunda okullarda yapılan temizlik çalışmaları, dezenfektan ve maske kullanımları konusunda brifing aldı.

İlçe ziyaretinde yapılması gereken çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İkizce İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Hasan GÜNEŞ'e, hayırlı olsun temennisinde ve başarı dileğinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İkizce İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan GÜNEŞ "ilçemize ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na temenni ve iyi dilekleri için teşekkür ediyorum" dedi.

02-10-202002-10-2020

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.