ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Zümre Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Ortaöğretim Kurumlarına bağlı zümre başkanlarının bir araya geldiği toplantıya katıldı.
İl Zümre Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

Video konferans sistemi üzerinden gerçekleştirilen toplantıya, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilçe şube müdürleri ve zümre başkanı öğretmenler katıldı. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, zümre başkanları toplantısında yaptığı değerlendirmede, öğretmenlere tavsiyelerde bulundu. Konuşmasında; "Bakanlığımızca gönderilen genelge ve müfredat doğrultusunda salgın sürecini de dikkate alarak yaptığımız çalışmalarda hassasiyet gösterelim. Değişen müfredatı ve süreci yakından takip edelim. Müfredatı, çalışmalara başlamadan önce önümüze alıp, gözden geçirmeliyiz. İlçelerinizde bulunan branşlarda örnek olacak uygulamaları mutlaka paylaşalım" dedi. 

İlçe zümre başkanlarının yürütülen ve planlanan çalışmalar ile ilgili bilgi verdiği toplantıda, İl Millî Eğitim Müdürümüz, 2023 eğitim vizyonu belgesinde belirlenen yeniliklerin ilimizde uygulanmasında birlikteliğin sağlanması ve uygulama bütünlüğünün gerçekleştirilmesi, eğitim öğretim durumu, eğitim ve öğretimde başarının daha üst seviyeye çıkartılması, ilçeler tarafından yürütülen projeler, eğitim yatırımlarımız, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konularında değerlendirmelerde bulundu. 

19-02-202119-02-2021

 

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.