ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ile video konferans sistemi üzerinden bir araya geldi.

19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün katıldığı video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda yaşanan salgın süreci ve bu sürece yönelik Bakanlığımız tarafından alınan yeni uygulamalar görüşüldü. 2. kanaat döneminin planlaması ve yürütülen çalışmalarla ilgili genel değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz EBA Destek Noktaları'nda gerekli tedbirlerin alınması, yapılan ve planlanan onarım ve tadilat çalışmaları, yürütülen projeler, uzaktan eğitim süreci, eğitim yatırımlarımız, Motorlu Taşıt Sürücü Kursunda alınması gereken tedbirler görüşüldü. Müdürümüz, projeler ve eğitim yatırımları konusundaki çalışmaların başarılı şekilde ilerlediğini belirterek memnuniyetini ifade ederken, süreç içerisindeki başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizi tebrik etti.

 01-02-202101-02-2021

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.