ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurul Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurul Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, istişare ve değerlendirmelerde bulunmak üzere 19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüz ile video konferans yöntemiyle bir araya geldi.

19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün katıldığı video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda yaşanan salgın süreci ve bu sürece yönelik ilçelerde alınan önlemler, çalışacak personelin çalışma gün ve saatlerinin belirlenerek gerekli izinlerin alınması, Pansiyonlu okullarda öğrencinin olmadığı zamanlarda tüm pansiyonun temizliğinin titizlikle yapılması ve yemek listelerinin güncellenmesi, israfın önüne geçilmesi için önlemlerin alınması, canlı derslerin takibinin iyi yapılması konuları görüşüldü.

Yürütülen çalışmalarla ilgili İlçe Millî Eğitim Müdürlerinden bilgi alan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yürütülen ve planlanan çalışmaları değerlendirirken, çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

28-04-202128-04-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.