ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde, Meslek Dersleri İçin Uzaktan Eğitim Video Çekimleri Başladı

İlimizde, Meslek Dersleri İçin Uzaktan Eğitim Video Çekimleri Başladı

COVİD 19 pandemisi nedeniyle uzaktan eğitimin önem kazandığı günümüzde, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitim öğretim faaliyetlerinin sürekliliğinin sağlanması amacıyla TRT EBA TV kanalında ve www.eba.gov.tr internet adresinde uzaktan eğitim videoları hazırlanmaktadır.

Bu kapsamda ilimizde bulunan iki okulumuzda, EBA'da yayınlanacak meslek dersleri için eğitim videoları hazırlanmaktadır.

İlimizde Kumru Şehit Sabri Eryeler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Muhsin BAŞ koordinatörlüğünde yürütülen EBA ders videosu çekimleri; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde İnşaat Teknolojisi Alanında Çelik Yapı Teknik, Mimari Yapı Teknik, Statik Yapı Teknik dersleri Rafet ÇAKIR, Serkan SÜRMELİ ve Demet ÇABUK tarafından, Kumru Şehit Sabri Eryeler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde ise, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanında Tesisat, Boru Kaynakçılığı, Sıhhi Tesisat, Isıtma Tesisatı, Doğalgaz Bina İçi Tesisatı, Gaz Yakıcı Cihazlar derslerinin videoları Sinan ÜÇÜNCÜ ve Emre ŞAL tarafından hazırlanmaktadır. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU ve Şube Müdürümüz Ayfer ORAL AYDIN ile birlikte öğretmelerimizi çekim yapılan stüdyolarda ziyaret etti. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür eden Müdürümüz, başarı ve kolaylıklar diledi.

 14-01-202114-01-202114-01-202114-01-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.