ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlköğretim-Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Sınavı Yapıldı
![İlköğretim-Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Sınavı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_06/04182219_IMG-20180603-WA0006.jpg)
5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11’inci sınıf öğrencilerini katıldığı İOKBS bursluluk sınavı 3 Haziran’da gerçekleştirildi. İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, 3 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen İlköğretim-Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) merkezlerini ziyaret ederek, sınava giren tüm öğrencilere başarılar diledi.