ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstiklâl Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Âkif Ersoy´u Anma Günü Deneme Yazma Yarışması
Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün "Mehmet Akîf ve Gençlik" temalı deneme yazma yarışmasında İl Değerlendirme Komisyonunca yapılan değerlendirme sonucunda İlimiz Akkuş İlçesi Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. sınıf öğrencisi Hatice ÇUBUK "Asım Nesli ve Mehmet Akîf" adlı eseriyle il birincisi seçilmiştir.![İstiklâl Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Âkif Ersoy´u Anma Günü Deneme Yazma Yarışması](/www/images/mansetresim.png)