ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kamuya Yararlı Bir İşte Çalıştırmaya Dair İşbirliği Protokolü İmzalandı

Kamuya Yararlı Bir İşte Çalıştırmaya Dair İşbirliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ile Ordu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında denetimli serbestlik kapsamında haklarında kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılmasına karar verilen hükümlülerin Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerde ücretsiz olarak çalıştırılmalarına dair iş birliği protokolü imzalandı.

Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen protokol imza törenine İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Ordu Denetimli Serbestlik Müdürü Özcan TEKİN ile Denetimli Serbestlik Uzmanı Işıl ÖZTÜRK katıldı.

Protokolün hayırlı olmasını dileyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "Denetimli serbestlik kapsamında vatandaşlarımızın kamu kurum ve kuruluşlarda çalışması, sosyal sorumluluk projelerinde yer alması, kamu hizmetine de katkı sağlıyor." dedi.

Ordu Denetimli Serbestlik Müdürü Özcan TEKİN tarafından yapılan açıklamada, Müdürlüğümüzün talebi halinde Ordu Denetimli Serbestlik Müdürlükleri ile irtibata geçmeleri durumunda kamuya yararlı olarak hükümlülerin çalıştırılmasının mümkün olacağı bildirildi.

Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerin talebi halinde hükümlülerin ücretsiz olarak kamu kurumlarında genel idari hizmetler, temizlik, bakım onarım, park ve bahçe işleri ve ağaçlandırma hizmetlerinde çalıştırılmasının mümkün olduğu konusunda bilgi verildi.

Tören, tarafların protokolleri imzalaması ile sona erdi.

13-12-201913-12-201913-12-201913-12-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.