ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Korgan İlçemizde Okul ve Kurumlarımızda Yönetici, Öğretmen ve Öğrencilerimiz ile Bir Araya Geldik

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Korgan ilçemizde okul ve kurumlarımızı ziyaret ederek öğrenci, öğretmen ve okul müdürlerimiz ile bir araya geldi.
Korgan İlçemizde Okul ve Kurumlarımızda Yönetici, Öğretmen ve Öğrencilerimiz ile Bir Araya Geldik

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu; okul ve kurum ziyaretleri kapsamında eğitim ve öğretimle ilgili çalışmaları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerimizle bir arada olmak amacıyla Korgan ilçemizi ziyaret etti.

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Korgan ilçe ziyaretine tadilatı yapılarak, yeni görünüme kavuşan Korgan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunu yerinde görerek başladı. Korgan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Korgan Kaymakamı Sayın Emrullah Doğru ile bir araya gelen Müdürümüz, Korgan ilçemizin eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Korgan Şehit Emrah Sapa İmam Hatip Ortaokulunda okul idaresi ve öğretmenlerimizle bir araya geldi. Okul idaresi ve öğretmenlerimiz ile öğretmenler odasında sohbet eden Müdürümüz, yeni eğitim öğretim yılının sağlıklı, huzurlu, başarılı ve hayırlı olması temennisinde bulundu.

Okul ziyareti sonrasında okul müdürlerimiz ile Korgan Anadolu Lisesinde toplantı yaparak ilçemiz genelinde devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi alan Müdürümüz, "İlimizde eğitimin tüm kademelerinde akademik başarıyı, sosyal kültürel ve sportif etkinliklerin çeşitliliğini ve bunlara katılımı arttırıp kendine güvenen, çözüm odaklı, geleceğe umutla bakan sağlıklı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktayız. Çalışmamızın her aşamasını siz değerli idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin görüşleriyle şekillendiriyoruz. Okul, öğretmen, öğrenci ve veli iş birliğini daha da etkili hale getirerek ilimiz genelinde açılan destekleme ve yetiştirme kurslarına öğrencilerimizin devamını sağlayalım. Okul ve kurumlarımızın bünyesinde faaliyet gösteren yemekhane ve kantinlerde gıda güvenilirliği ve hijyen şartları denetimi ile ilgili gerekli çalışmaları yaparak Okul servis araçlarının ''Okul Servis Araçları Yönetmeliğine'' uygun olup olmadığı ile ilgili gerekli denetimleri zamanında gerçekleştirelim." dedi. Okul müdürlerimizin talep ve isteklerini dinleyen Müdürümüz, emek ve gayretlerinden dolayı okul müdürlerimize teşekkür ederek yeni eğitim öğretim yılının başarılı, sağlıklı ve huzurlu geçmesini temenni etti.

Daha sonra Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde bulunan Fehmi Köken Sanat ve Tasarım Atölyesinde piyano ve bağlama kursu ile kaligrafi ve çini kurslarını ziyaret etti. Öğrencilerimizin yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi alarak öğrencilerimize başarılar dileyen Müdürümüz, Korgan ilçe ziyaretini tamamladı. 

10-10-202310-10-202310-10-202310-10-202310-10-202310-10-202310-10-202310-10-202310-10-202310-10-2023

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.