ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Lisesi Öğretmenimiz Muhammet AYDIN, Dünyanın En İyi 50 Öğretmeni Arasında

Meslek Lisesi Öğretmenimiz Muhammet AYDIN, Dünyanın En İyi 50 Öğretmeni Arasında

İlimiz Ünye ilçesi Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmenimiz Muhammet AYDIN, 2021 yılında Global Teacher Prize (Küresel Öğretmen Ödülü) yarışmasında dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına girmeye hak kazandı.

Küresel Öğretmen Ödülü yarışmasında dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına giren öğretmenimiz Muhammet AYDIN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu ziyaret etti.

Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ ve Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü İbrahim ELİBOLCA'nın beraberinde bulunduğu ziyarette, öğretmenimiz Muhammet AYDIN, yarışmanın detayları ve süreci hakkında Müdürümüze bilgilendirmede bulundu.

Ziyarette, bir süre sohbette bulunan Müdürümüz, "İnsanlar; eğitim yolu ile sadece bilgi ve birikimlerini değil aynı zamanda millî, manevi ve evrensel değerlerini de gelecek nesillere aktarırlar. Bizi biz yapan değerlerimizi, çocuklarımıza öğretmek zorundayız. Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için tüm eğitim yöneticilerimizin, okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin özverili ve fedakarca bir çalışma içerisinde olacağına inanıyorum. Bu vesileyle eğitimde mükemmelliği teşvik etmek amacıyla, öğretmenlere verilen Küresel Öğretmen Ödülü yarışmasında dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına giren öğretmenimiz Muhammet AYDIN'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

16-09-202116-09-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.