ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki ve Teknik Eğitimden Sorumlu İlçe Şube Müdürleriyle Toplantı Yapıldı.
![Mesleki ve Teknik Eğitimden Sorumlu İlçe Şube Müdürleriyle Toplantı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_31140622_101_4751.jpg)
Mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında tanıtım ve yapılandırma çalışmaları kapsamında; ilçe milli eğitim müdürlüklerinde meslek ve teknik eğitim okul/kurumlarından sorumlu şube müdürlerinin katılımıyla Müdürlüğümüz toplantı salonun Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU ve Şube Müdürümüz Abdurrahman ÇAKIR tarafından toplantı yapıldı.
Toplantıda ilçelerdeki mevcut alan/dalların durumları, yeni açılması teklif edilecek alan/dalların teklif edilme usulü ve sektör ile işbirliği hususları görüşüldü.