ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanımız Mahmut Özer'in Eşi Nebahat Özer Hanımefendi, Ordu'da Okul Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Millî Eğitim Bakanımız Mahmut Özer'in Eşi Nebahat Özer Hanımefendi, Ordu'da Okul Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Ordu il programında Millî Eğitim Bakanımız Mahmut Özer'e eşlik eden eşi Nebahat Özer Hanımefendi, ilimizde okul ziyaretleri gerçekleştirdi, evde eğitim gören öğrencilerimizin evlerine konuk oldu. 

Ordu programına YİKOB Özel Eğitim Anaokulu ziyareti ile başlayan Nebahat Özer Hanımefendi, burada öğretmen ve öğrencilerlimizle bir araya geldi, atölye ve eğitim alanlarını gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Özel eğitim öğrencileri için yapılan çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti, öğrencilerimizle hatıra fotoğrafı çektirdi.  

Nebahat Özer Hanımefendi, daha sonra evde eğitim alan öğrencilerimizden Simay Efsa Yeni ve Emirhan Yıldırım'ın evine konuk oldu. Öğrencilerimiz ve aileleriyle sohbet ederek, çocuklara hediye takdiminde bulundu. 

Aile ziyaretinin ardından Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda Altınordu, Ünye ve Fatsa Halk Eğitimi Merkezlerinin hazırlamış olduğu sergiyi ziyaret eden Nebahat Özer Hanımefendi, kurulan stantlarda sergilenen ürünleri inceledi ve yöresel ürünlerin olduğu stantları gezdi. Yapılan çalışmalar ve üretilen ürünler hakkında bilgi aldı.

Nebahat Özer Hanımefendi, Haki Yener İlkokulu 1. sınıf öğrencilerinin Sıfır Atık Projesi kapsamında hazırladığı kıyafetlerin sergilendiği gösteriyi izledi.  

Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu halk oyunları ekibi gösterilerinin ardından Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulundaki program sona erdi.

Nebahat Özer Hanımefendi'ye Valimiz Sayın Tuncay Sonel'in eşi Handan Sonel ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'nun eşi Nefise Vargeloğlu eşlik etti.

11-02-202211-02-202211-02-202211-02-202211-02-202211-02-2022

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.