ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş´ ın Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.
![Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş´ ın Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_01/10162014_IMG_6538_1024x683.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ´ ın başkanlığında, Maarif Müfettişleri Başkanımız, müdür yardımcılarımız ve 19 ilçe millî eğitim müdürümüzün katılımıyla yapılan toplantıda, 2016-2017 eğitim öğretim yılı 1. kanaat dönemi ile 8. sınıf ortak sınavların değerlendirilmesi yapıldı.