ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Memur Kent 3. Etapda Yapımı Tamamlanan Okul Binasında İncelemelerde Bulundu.
![Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Memur Kent 3. Etapda Yapımı Tamamlanan Okul Binasında İncelemelerde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_02174734_toki.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ, Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdür V. Serkan ŞEKER ile birlikte Memur Kent 3. Etapda bulunan TOKİ tarafından yapımı tamamlanarak, 2016-2017 eğitim öğretim yılında hizmete girmesi için çalışmaların hızla devam ettiği okul binasında incelemelerde bulundu.