Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş okul-kurum müdürleri ile toplantılara Gölköy ilçesinde devam etti.
![Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş okul-kurum müdürleri ile toplantılara Gölköy ilçesinde devam etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_02/27142138_IMG-20170227-WA0005.jpg)
Millî Eğitim Müdürürümüz Dr. Şaban Karataş, Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri Zaimoğlu ile birlikte Gölköy ilçesinde, Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurum müdürleri ile bir araya gelerek eğitim-öğretim, yatırım ve inşaat konularında istişarede bulundu.
Millî Eğitim Müdürürümüz Dr. Şaban Karataş´ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Müdürlüğümüze bağlı okul-kurum müdürlerinin talep ve önerilerini dinlenerek ilçenin eğitim-öğretim durumu hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.
Toplantı sonrasında Gölköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve Gölköy Fen Lisesini ziyarette bulunarak, idareci ve öğretmenlerle eğitm-öğretim konusunda karşılıklı istişarede bulundu.İdareci ve öğretmenlerle eğitim-öğretim konusunda değerlendirmeler yaparak bilgi aldı.
Öğrencilerle de bir süre sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş öğrenciere eğitim-öğretim yılında başarılar diledi.