ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Egemenliğin 100. Yılı Ordu'da Görkemli Kutlanacak

Milli Egemenliğin 100. Yılı Ordu'da Görkemli Kutlanacak

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Açılışının 100. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle ilimizde yapılacak tören, kutlama programı ve etkinliklerin belirlenmesi amacıyla Valimiz Sayın Seddar Yavuz başkanlığında hazırlık toplantısı yapıldı.

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Valimiz Sayın Seddar Yavuz'un yanısıra Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Erdal Gülderen, Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Akyurt, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Arslan, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Yarbay Ahmet Koçdemir, İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Osman Işık, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, Ordu Ticaret Borsası Genel Sekreteri Birol Öztürk, ilgili kurum yöneticileri ile bazı STK temsilcileri katıldı.  

Ordu'da, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 100. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın, milli egemenliğin ruhuna ve amacına uygun programlarla, etkinliklerle kutlamak üzere geniş katılımla bir toplantı düzenlediğini ifade eden Valimiz Sayın Seddar Yavuz, bu konuda herkesin fikir, düşünce ve katkılarını almak istediğini vurguladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, Valimiz Sayın Seddar Yavuz başkanlığında yapılan toplantıda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tören ve kutlama programı çerçevesinde ilki geçen yıl yapılan "23 Nisan Ordu 1. Çocuk Şenliği"nde yapılan etkinliklerle ilgili sunum yaparken, planlanan "23 Nisan Ordu 2. Çocuk Şenliği" konusunda da bilgilendirmelerde bulundu.

Toplantıya katılan kurum yöneticileri, meslek ve STK temsilcileri de Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Açılışının 100. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle ilimizde yapılacak tören, kutlama programı ve etkinliklere ilişkin görüş, düşünce ve önerilerini dile getirdiler.

03-03-202003-03-202003-03-202003-03-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.