ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Akkuş İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu.
![Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Akkuş İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2015_08/k_12085545_img20150811wa0011.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ, Akkuş Kaymakamı Hüseyin ATİLA´ yı, Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ´ yi ve İlçe Milli Eğitim Müdür V. Musa GÖZÜDİK´i makamında ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ sonrasında Akkuş İlçemizde görev yapan okul/kurum müdürleri ile bir araya gelerek eğitim öğretim konularında istişarelerde bulundu