ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Gölköy İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu.
![Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Gölköy İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2015_08/k_01214203_glkykaymakammehmethamitkyc.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ, Gölköy Kaymakamı Mehmet Hamit KIYICI, Beleiye Başkanı Ali Kemal MERT ve İlçe Milli Eğitim Müdür V. Betül YILDIZ´ ı makamlarında ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürmüz Dr. Şaban KARATAŞ ziyaretler sonrasında ilçede görev yapan okul/kurum müdürleriyle bir araya gelerek eğitim öğretim konularında istişarelerde bulundu.