ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Kabataş İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu.
![Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Kabataş İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2015_08/k_12160541_12112905_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ,Kabataş Kaymakamı Engin AVCI´ yı, Belediye Başkanı Yakup YILMAZ´ ı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman PEHLİVAN´ı makamında ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ sonrasında Kabataş İlçemizde görev yapan okul/kurum müdürleri ile bir araya gelerek eğitim öğretim konularında istişarelerde bulundu.