ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Zaferin 101. Yılında Çanakkale 1915 Adlı Fotoğraf Sergisinin Açılışına Katıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ Zaferin 101. Yılında Çanakkale 1915 Adlı Fotoğraf Sergisinin Açılışına Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_05103603_1.jpg)
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi’nin 101. yıldönümü nedeniyle aziz şehitlerimizin anısına ‘’Zaferin 101. Yılında Çanakkale 1915’’ adlı fotoğraf sergisinin açılışı, Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ´ ın da katılımıyla Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’nde gerçekleştirildi. 28 Nisan’a kadar Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi´nde ziyarete açık olacak sergiyi öğrencilerimiz de yapılan planlama doğrultusunda gezme ve görme imkanı bulacaklardır.