ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz İdarecileri İstişare Toplantısında Biraraya Geldi

Müdürlüğümüz İdarecileri İstişare Toplantısında Biraraya Geldi

Bakanlığımız tarafından açıklanan “2023 Eğitim Vizyon Belgesi” ile “Stratejik Plan” konusu İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ tarafından değerlendirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ın başkanlığında, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, “2023 Eğitim Vizyon Belgesi” konusu ve “Stratejik Plan” öngörü çalışmalarının il genelinde planlanması konusu ele alındı.

Altınordu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu toplantı salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısında, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ; Bakanlığımızın 3 yıllık hedef ve yaklaşımları çerçevesinde il genelindeki vizyon belgesinin hazırlık çalışmalarının ve stratejik planlama çalışmalarının değerlendirilmesinin önemine değinirken,  istişare toplantılarının devam edeceğini ve toplantıda alınan kararların uygulanması sürecini de takip edeceğini dile getirdi.

Toplantıda, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri de sorumlu bulundukları birimlerle ilgili bilgilendirmelerde bulunurken, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, yürütülen iş ve işlemler ile ilgili değerlendirmelerde ve talimatlarda bulundu.

Toplantı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ın beklentilerini dile getirmesi, 2023 Eğitim Vizyon Belgesi ve Stratejik Plan konusunda değerlendirme ve açıklamaları ile devam etti.

05-11-2018 

 

 

05-11-201805-11-2018

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.