ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz İdarecilerinden Ordu Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğüne Ziyaret

Müdürlüğümüz İdarecilerinden Ordu Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğüne Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, 9 Ağustos 2019 Cuma gününden itibaren yapımı tamamlanarak hizmete giren Ordu Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğünün yeni hizmet binasına ziyarette bulundu.

Beraberinde, Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile birlikte Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü İsa Kaymak'ı makamında ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette, eğitim-öğretim konusunda istişare yapılırken, Müdürlüğümüz ve Ordu Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğün arasında yapılabilecek iş birlikleri ve ortak projeler hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü İsa Kaymakziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ ve Müdürlüğümüz idarecilerine ziyaretleri için teşekkür etti.

18-09-201918-09-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.