ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz ile Anadolu Vakfı arasında imzalanan protokol kapsamında "Sosyal Girişimcilik Proje Ödül Töreni" yapılarak sonrasında öğretmenlerimize ödülleri verildi.
![Müdürlüğümüz ile Anadolu Vakfı arasında imzalanan protokol kapsamında "Sosyal Girişimcilik Proje Ödül Töreni" yapılarak sonrasında öğretmenlerimize ödülleri verildi.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_23164029_img20161123wa0007.jpg)
Müdürlüğümüz ile Anadolu Vakfı arasında imzalanan protokol kapsamında "Sosyal Girişimcilik Proje Ödül Töreni" Ordu Kültür Sanat Merkezinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban Karataş , Anadolu Vakfı Genel Müdürü Selim Güven , Anadolu Vakfı Proje Müdürü Nil Çeltek ve sosyal girişimcilik seminerine katılan çok sayıda öğretmen ile okul müdürlerinin katılımıyla yapıldı.