ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz ile Anadolu Vakfı arasında yapılan protokol gereği, eğitim seminerleri devam ediyor.
![Müdürlüğümüz ile Anadolu Vakfı arasında yapılan protokol gereği, eğitim seminerleri devam ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/15161013_image1.jpg)
Müdürlüğümüz ile Anadolu Vakfı arasında imzalanan protokol kapsamında ´Yönetim Yetkinlikleri Gelişim Semineri" 11-12 Mayıs 2017 tarihlerinde 60´ar kişilik gruplarla 2 gün boyunca toplamda 120 öğretmen ve idareciye verildi. Seminerin sonunda katılımcılara katılım belgeleri verildi.