ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Maarif Müfettişine Doğum Günü Kutlaması

Müdürlüğümüz Maarif Müfettişine Doğum Günü Kutlaması

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ın, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla başlattığı Müdürlüğümüz Personellerinin doğum gününü kutlamaları devam ediyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Özel Büro'da görevli öğretmenlerimiz ile birlikte, Müdürlüğümüz Maarif Müfettişi Ülker POLAT'ın eğitim ailesi olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

Müdürlüğümüz Maarif Müfettişi Ülker POLAT'ı ziyaret ederek, sohbet gerçekleştiren ve doğum gününü kutlayan Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "Günün anısına takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak Doğum Günü'nün hatırlanmasından duyduğu mutluluğu ifade eden Müdürlüğümüz Maarif Müfettişi Ülker POLAT, "Meslek hayatım boyunca çalıştığım Müdürlüklerde ilk defa böyle bir sürpriz ile karşılaşıyorum" diyerek İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür etti.

09-03-202009-03-202009-03-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.