ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Personeline Doğum Günü Kutlaması

Müdürlüğümüz Personeline Doğum Günü Kutlaması

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ın, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla başlattığı Müdürlüğümüz Personellerinin doğum gününü kutlamaları devam ediyor.

İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Yusuf ÜTÜ, Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şubesi Hizmetiçi Eğitim Bürosu'nda görev yapan Nuray BODUR'un, eğitim ailesi olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

Müdürlüğümüz personellerini bürolarında ziyaret ederek, sohbet gerçekleştiren ve doğum günlerini kutlayan Müdürlüğümüz Şube Müdürü Yusuf ÜTÜ "Eğitim ailesi adına emeklerinize ve katkılarınıza teşekkür ediyorum. Günün anısına takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak Doğum Günü'nün hatırlanmasından duyduğu mutluluğu ifade eden Müdürlüğümüz personeli Nuray BODUR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkürlerini iletti.

10-03-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.