ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Kumru'da Öğretmenlerle Buluştu

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Kumru'da Öğretmenlerle Buluştu

İlçe ziyaretlerinde bulunarak, eğitim öğretim faaliyetleri ile onarım, tadilat ve güçlendirme çalışmalarını yerinde gören Müdürümüz Vargeloğlu, Kumru'da öğretmenlerle buluştu.

Kumru ilçesinde Konaklı Boeing İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulunu İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Erol Başar ile birlikte ziyaret ederek, öğretmenlerle bir araya gelen Müdürümüz, İlçe Millî Eğitim Müdürü Suat Evin'den ilçenin eğitim öğretim durumu ile onarım, tadilat ve güçlendirme çalışmaları konusunda bilgi aldı.

Öğretmenlerle yaptığı sohbette, talep ve ihtiyaçlarını soran Müdürümüz Vargeloğlu, "Öğretmenlik mesleği temelde bir fedakarlık, özveri gerektiren bir meslektir. İlimiz eğitimi için özveri ile görev yapan fedakar öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Yaptığınız çalışmaları ekip ruhu ile yürütürseniz daha büyük başarıları birlikte yakalayabilirsiniz. İlimizde çok güzel bir eğitim ailesi var. Siz değerli öğretmen ve okul yöneticisi arkadaşlarımızın gösterikleri çaba başarıyı beraberinde getiriyor. Bizim hedefimiz bize emanet edilen öğrencilerimizi kaliteli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Millî Eğitim camiası büyük bir camia ve bu camianın her ferdi bizim için önemlidir, değerlidir. Eğitim meşalesini, her zaman en yüksekte taşıyan kıymetli meslektaşlarım, gayretleriniz ve emeklerinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum." dedi.

Ziyarette, Kumru'da yapılan çalışmalar için idareci ve öğretmenlere teşekkür eden Müdürümüz, Bakanlığımızın davetiyle TRT'de yayımlanan "Benim Hikayem" programına konuk olan Kumru Konaklı Boeing İlkokulu öğretmenlerimizden Caner Sarıoğlu'nu başarılarından dolayı tebrik etti.

09-12-202109-12-202109-12-202109-12-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.