ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Müdürlüğümüzde Görev Yapan Şefler İle Bir Araya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak, birimler arası iletişimi güçlendirmek, amacıyla düzenlenen toplantıya katıldı.
Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Müdürlüğümüzde Görev Yapan Şefler İle Bir Araya Geldi

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Şube Müdürümüz Ramazan Töngel ve Müdürlüğümüzde görevli birim şeflerinin katılımı ile düzenlenen değerlendirme toplantısında personellerle, yapılan çalışmalarla ilgili sohbet etti.

Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda düzenlenen toplantıda, Müdürümüz, tüm şeflerden birimlerinde yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgi alarak, yapılan çalışmalardaki beklentilerini ifade etti. Birim olarak talep ve ihtiyaçlarını dinledi.

Toplantıda, başarının sağlam bir ekip ruhuyla oluştuğunu ifade eden Müdürümüz, "Biz sizlerle birlikte Ordu eğitim ailesi olarak bir ekibiz. Sizler Müdürlüğümüzün birimlerinde görev yaparken, bizler sahada sizden aldığımız güç ve güvenle güzel işler ortaya koyuyoruz. Ortada bir başarı varsa bu Ordu Eğitim Ailesinin başarısıdır. Yaptığınız çalışmalarda işlerinizi Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile istişare ederek, koordineli bir şekilde yürütürseniz başarı kendiliğinden gelir. Ekip ruhuyla yaptığınız çalışmalarda emek ve gayretlerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyor, işlerinizde kolaylıklar diliyorum" dedi.

25-01-202225-01-2022

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.