ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mesudiye'de İdareci ve Öğretmenlerle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Şube Müdürümüz Volkan DEMİR ile birlikte Mesudiye ilçemize gerçekleştirdiği ziyarette idareci ve öğretmenlerle bir araya geldi.
Müdürümüz Mesudiye'de İdareci ve Öğretmenlerle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Mesudiye İlçe Millî Eğitim Müdürü Güngör DAŞKIN'ın hazır bulunduğu ilçe ziyaretinde okul/kurum ziyaretlerinin ardından, idareci ve öğretmenlerle bir araya gelerek, 2021-2022 eğitim öğretim yılına hazırlık kapsamında yürütülen faaliyetler, yapılan çalışmalar ve planlan eğitim öğretim hazırlıkları konusunda bilgi aldı.

Mesudiye ilçesindeki okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimizin bulunduğu toplantıda sohbet eden Müdürümüz, 2021-2022 eğitim öğretim yılında yüz yüze eğitimde alınması gereken tedbirler, okulların eğitim öğretime hazır hale getirilmesi, ilçedeki akademik başarı düzeyi, ile ilçede bulunan yatırımlar ve güçlendirme çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Okul müdürlerinden yürütülen çalışmalar ve yapılan planlamalar konusunda bilgi aldı, yapılan çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür etti.

İlçe ziyaretinde, okul müdürleri ve öğretmenlerle ile bir araya gelen Müdürümüz ""İnsanlar; eğitim yolu ile sadece bilgi ve birikimlerini değil aynı zamanda millî, manevi ve evrensel değerlerini de gelecek nesillere aktarırlar. Bizi biz yapan değerlerimizi, çocuklarımıza öğretmek zorundayız. Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için tüm eğitim yöneticilerimizin, okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin özverili ve fedakarca bir çalışma içerisinde olacağına inanıyorum " diye konuştu.

Mesudiye'de devam eden eğitim yatırımları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz "Deprem tahkiki sonrası ilçede devam eden yıkım-yapım, güçlendirme, onarım ve tadilat çalışmalarını yerinde gördük. Takibini yapıyoruz. Sizler de okullarımızın 2021-2022 eğitim öğretim yılına hazırlanmasında gerekli tedbirleri alarak, 2023 Eğitim Vizyonumuz doğrultusunda ekip ruhuyla çalışarak yeni eğitim öğretim yılına birlikte hazır olacağız" dedi.

02-09-202102-09-202102-09-202102-09-202102-09-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.