ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Ünye'de Spor Malzemesi Dağıtım Törenine Katıldı
![Müdürümüz Ünye'de Spor Malzemesi Dağıtım Törenine Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_04/02214426_IMG-20210402-WA0116.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Ünye ilçesinde bulunan okullarımıza spor mazlemesi dağıtım töreni gerçekleştirildi. Okullarımıza çeşitli branşlara ait spor malzemeleri dağıtıldı. Ayrca okullarımıza açılacak olan masa tenisi, dart, boks, güreş, tekvando ve judo salonlarına ait mazlemeler okullarımıza teslim edilmeye başlandı.