ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret

Öğrencilerden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret

Valimiz Sayın Seddar Yavuz öncülüğünde başlatılan ve ilimiz genelinde öğrenim görmekte olan, belirlenen özel nedenlerden en az birine sahip olan çocuklara yönelik uygulanan Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) Projesi kapsamında Ünye Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret etti.

Ordu Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) Projesi çerçevesinde yapılan ve okul eylem planı doğrultusunda “Önem Çocukları Önemli Yerlerde” etkinliği kapsamında Müdürlüğümüze gerçekleştirilen ziyarette, Okul Müdürü Şinasi COŞKAN ile Müdür Yardımcıları ve öğretmenler de katıldı.

Ziyarette, Okul Müdürü Şinasi COŞKAN ve öğretmenler, “Önem Çocukları Önemli Yerlerde” etkinliği kapsamında, yürütülen ve planlanan faaliyetler hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a bilgilendirmelerde bulunurken, proje kapsamında öğrencilerin El Sanatları Öğretmenleri ve Görsel Sanatlar Öğretmenleri rehberliğinde yaptığı tabloyu hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, öğrencilerle sohbet ederken, proje kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerde emeği geçen idareci ve öğretmenelre teşekkür etti.

07-02-201907-02-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.