ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Öğrencilerden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

Valimiz Sayın Seddar Yavuz öncülüğünde başlatılan ve ilimiz genelinde öğrenim görmekte olan, belirlenen özel nedenlerden en az birine sahip olan çocuklara yönelik uygulanan Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) Projesi kapsamında Çaybaşı Göksu İlkokulu/Ortaokulu öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Çaybaşı İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hasan GÜNEŞ beraberinde Çaybaşı Göksu İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Ali ÖZDEMİR, Çaybaşı Göksu İlkokulu Müdür Yardımcısı Burcu ÖZBEY ve öğrencilerimiz katıldı.

Ordu Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) Projesi çerçevesinde yapılan ve okul eylem planı doğrultusunda Çaybaşı Göksu İlkokulu/Ortaokulu "Tasarım ve Beceri Atölyesi Geleneksel Türk İslam Sanatları Filografi" bölümünde Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) öğrencilerimizin yapmış olduğu eser öğrencimiz Zehra CAZIR tarafından İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a hediye edildi. Ziyarette, Çaybaşı Göksu İlkokulu/Ortaokulu olarak çıkarmayı planladıkları okul dergisi için öğrencimiz Havva MİDİLLİ İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ ile röportaj yaptı. Öğrencilerimizin sorularını yanıtlayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, öğrencilere öncelikle kendisini tanıtırken, eğitimci olmaya nasıl karar verdiğini, eğitimin olmazsa olmazlarını, ilimizde eğitime yönelik yapılan ve planlanan projeleri, Ordu ilinde görev yapmanın katkılarını, ilimizde eğitim öğretimin bölgesel sorunlarını dile getirdi. Öğretmenlik anılarını öğrencilerle paylaşırken, Çaybaşı Göksu İlkokulu/Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerine selamlarını iletti. Okul olarak çıkaracakları derginin önemine değindi. Başarılar diledi.

Ziyarette, Okul Müdürü Çaybaşı Göksu İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Ali ÖZDEMİR, "Tasarım ve Beceri Atölyesi Geleneksel Türk İslam Sanatları Filografi" bölümü kapsamında, yürütülen ve planlanan faaliyetler hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, öğrencilerle, röportaj yaparak sorularını yanıtlarken ziyaretleri için de kendilerine teşekkür etti.

22-05-201922-05-201922-05-201922-05-201922-05-201922-05-201922-05-201922-05-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.