ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenimiz Servet BAL'dan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na Ziyaret

Öğretmenimiz Servet BAL'dan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na Ziyaret

Ünye Toki Ömer Çam Ortaokulu Türkçe Öğretmeni ve aynı zamanda Çocuk Edebiyatı Yazarı Servet BAL, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu ziyaret etti.

Bu zamana kadar "İsoryama" ve "Yazarlığa İlk Adım" isimli kitaplara imza atan Öğretmenimiz Servet BAL, yazdığı kitapları İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na takdim ederek, kitaplar hakkında bilgi verdi.

Kitaplarla ilgili bilgi veren Öğretmenimiz Servet BAL, "İsoryama" adlı kitabım çocukların kendi seçimleri ile ilerledikleri, kendi belirledikleri son ile biten ve tekrar okunduğunda farklı seçimlerle farklı sonlara ulaşabildikleri; bilim, teknoloji ve uzay bilgileri ile çocukların hayal dünyasını genişletip şekillendiren 7-12 yaşa uygun macera kitaplarıdır. "Yazarlığa İlk Adım" adlı kitap ise yazmaya meraklı çocuklara öncelikle teknik bilgiler veren, sonrasında da kendilerine verilen başlangıç bölümleriyle bir kitap yazabilmeye yönlendirildikleri bir yazarlık etkinlik kitabıdır." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, "ziyarete gelen Öğretmenimiz Servet BAL'a teşekkür ediyor, başarılar diliyorum." dedi.

22-10-202022-10-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.