ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul İdarecilerinden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret
![Okul İdarecilerinden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_02/12173040_IMG_4492.jpg)
Altınordu Mehmet Akif İnan İlkokulu/Ortaokulu müdürü Harun ÜSAL ve okullarımızın okul aile birliği başkanları İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Okullarımızın eğitim öğretim durumu hakkında okul müdürü Harun ÜNSAL’dan bilgi alan, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ziyaretleri için okul yönetimine teşekkür etti.