ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Enver YILMAZ Öğretmenler Gününde Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.
![Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Enver YILMAZ Öğretmenler Gününde Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_25135549_haber.jpg)
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Enver YILMAZ´ın, 24 Kasım Öğretmenler Gününde Belde Otelde tüm ilçelerimizden gelen öğretmenlere yönelik düzenlemiş olduğu öğretmenler günü yemeğine katılan ve katkıda bulunan herkese teşekkür ederim.
Nevzat TÜRKKAN
Ordu İl Milli Eğitim Müdürü