ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu Defterdarlığı'ndan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ 'a Ziyaret

Ordu Defterdarlığı'ndan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ 'a Ziyaret

1990 yılından bu yana her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanmakta olan Vergi Haftası dolayısıyla Ordu Defterdarı Kemalettin Işık İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ 'ı makamında ziyaret etti.

Beraberinde, Boztepe Vergi Dairesi Müdürü Cabir Akın, Köprübaşı Vergi Dairesi Müdürü Tamer Yurtseven, Gelir Müdür Vekili Ünal Başköy, Altınordu Mal Müdürü Ahmet Atar, Muhasebe Müdürü Erdal Çinicioğlu, Personel Müdürü Anıl Akbal, Özel Kalem Personeli Nihal Yüksel ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ 'ı ziyaret eden Defterdar Kemalettin Işık, Vergi Haftasında yapılacak etkinliklerle ilgili bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Ordu Defterdarı Kemal Işık ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılmasını amaçlayan "Vergi Haftası"nı kutladı.

24-02-202024-02-202024-02-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.