Ordu Doğa Koleji Yönetiminden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret
![Ordu Doğa Koleji Yönetiminden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_10/22140153_IMG_0431.jpg)
Ordu Doğa Koleji Kurucu Temsilcilerinden Murat ÖZTÜRK ile Lise Müdürü İlknur SAYIN ve İlkokul/Ortaokul Müdürü Ebru ŞİMŞEK İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret ederek, 2018-2019 eğitim öğretim yılı içerisinde planlanan iş ve işlemlerle yürütülen projeler hakkında bilgi verdiler. Eğitim öğretim ile ilgili olarak istişarede bulunulan ziyarette, kendilerini kabul ettiği için İl Millî Eğitim Müdürümüze teşekkür ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.