ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu Eczane Teknisyenleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nden Okullarımıza Anlamlı Destek

Ordu Eczane Teknisyenleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nden Okullarımıza Anlamlı Destek

Ordu Eczane Teknisyenleri Kültür ve Dayanışma Derneği, düzenlediği kampanyayla Altınordu ilçemizdeki 93 okulun ilk yardım dolaplarına malzeme teminini sağladı.

Ordu Eczane Teknisyenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Kul ve yönetim kurulu üyeleri, Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, okulların ecza dolabını dolduracak olan ilaç ve malzemeleri teslim etti.

Dernek Başkanı Ercan Kul, sembolik olarak bir paket ilaç ve malzemeyi İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'na teslim ederken, diğer malzemelerin ise Altınordu ilçesindeki 93 okula dağıtımının gerçekleştirileceği ve okulların acil yardım dolabının doldurulacağı belirtildi.

Malzeme teslim töreninin ardından Müdürümüz Vargeloğlu'nu ziyaret eden Dernek Başkanı Ercan Kul yaptığı konuşmada; "Ordu Eczane Teknisyenleri Derneği olarak Altınordu'da bulunan okullarımızın ecza dolaplarına malzeme temini için başlattığımız kampanyamızın sonucunda 93 okulumuzun dolabına malzeme temini sağladık. Malzemelerimizi İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu'na teslim ettik. Emeği geçen bütün Teknisyenlerimize bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çocuklarımız bizler için değerli, bizim buradaki esas mesajımız bir sivil toplum kuruluşu olarak birlik ve beraberlik içerisinde her şeyin üstesinden gelinebilinir olduğudur. "dedi. 

Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu ise, "Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yapılan her iş bizim için kıymetlidir. Bizler de her zaman öğrencilerimizin ve okullarımızın yanındayız. Sağlıklı, erdemli, milli ve manevi değerlerimize bağlı nesiller yetiştirmek adına eğitime katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. Bugün de burada öğrencilerimizin sağlığını düşünüp, anlamlı bir farkındalık örneği göstererek, okullarımıza ecza dolabı ve ilkyardım malzemeleri hediye eden Ordu Eczane Teknisyenleri Kültür ve Dayanışma Derneği yetkililerine bu örnek davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

01-10-202101-10-202101-10-202101-10-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.