ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu Eğitim Ailesi İş Başında

Ordu Eğitim Ailesi İş Başında

Ülkemizde görülen Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle vatandaşlarımızın yüz koruyucu siper maske ve cerrahi maske ihtiyaçları karşılamak üzere tek kullanımlık maske ve cerrahi maske üretimleri devam ediyor. 

İlimizde, gönüllü öğretmenlerimiz, evlerinde tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayıp, kapılarına kadar bırakmaya da devam ediyor. 

Hayatın tüm güzelliklerini pencereler ardından izlemek zorunda olduğumuz, özgürlüğümüzden ödün verdiğimiz şu günlerde; deneyimleriyle bizlere rehberlik eden ve bundan sonra da etmeye devam edecek olan büyüklerimize her zamankinden daha çok ihtiyacımız vardır.

Hem bizleri hem de kendi sağlıklarını düşünerek evlerinde kalan büyüklerimizin ihtiyaçlarını gidermek için vatan ve millet şuuruyla çalışan, "Devlet Milletinin Yanında" diyerek görev yapan Vefa Sosyal Destek Gruplarına destek veren eğitim ailesinin 566 kıymetli üyesine; mesai kavramı gözetmeden bu zor günlerdeki en büyük ihtiyaçlarımızdan cerrahi maske ve siper maske üretiminde gönüllü olarak çalışan değerli öğretmenlerimize, velilerimize, öğrencilerimize; uzaktan eğitime desten veren öğretmenlerimize, akademisyenlere, ve bütün paydaşlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.  

Bu süreçte ayrıca özveri gösteren tüm idareci, öğretmen, personel, öğrenci, ve kursiyerlerimize de canı gönülden teşekkür ediyoruz.

 

Minnettarız. 

 

Ordu Eğitim Ailesi Çalışmaları için tıklayınız.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.