Ordu İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Temsilcileri Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞı Makamında Ziyaret Etti.
![Ordu İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Temsilcileri Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞı Makamında Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_05154916_img_4067.jpg)
Ordu İdeal Gençlik Spor Ve İzcilik Kulübü Temsilcileri Murat ÇULFAZ, Sinan AKYÜREK Ve Ercan ÖZTÜRK Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Şaban KARATAŞ’ ı Makamında Ziyaret Etti. Yapılan Ziyarette Milli Eğitim Müdürümüze Kitap Takdim Eden Ordu İdeal Gençlik Spor Ve İzcilik Kulübü Temsilcileri Proje Ortağı Oldukları Ufka Yolculuk 4 Hadis Yarışması Hakkında Müdürümüze Bilgiler Verdi.Milli Eğitim Müdürümüz Yapılan Ziyaret Ve Kendisine Takdim Edilen Kitapdan Dolayı Ordu İdeal Gençlik Spor Ve İzcilik Kulübü Temsilcilerine Teşekkür Etti.