ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Habitat Derneği Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Habitat Derneği Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Müdürlüğümüz ile Habitat Derneği arasında yürütülen projelere yönelik iş birliği protokolü imzalandı.

Protokol imza törenine Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, Şube Müdürü Mustafa Öztürk, Ar-Ge öğretmenlerimiz Sibel Öztürk ve Aysel Kahya ile Habitat Derneği temsilen proje koordinatörleri Sevdanur Poslu Gökrenk, Hüseyin Üçpınar ve Ulaş Tepe katıldı.

İmzalanan protokol kapsamında, Müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumlarında “Paramı Yönetebiliyorum, Geleceğini Tasarla Programı, İnternetle Hayat Kolay, Yarını Kodlayanlar ve Kız Kardeşim” projeleri öncelikli olmak üzere, iki kurum arasında Ordu´ da eğitim kalitesini arttırmak için yürütülecek önemli proje ve faaliyetlere ilişkin çalışmalar yapılacaktır.

Bu bağlamda; özellikle çocuk, genç ve kadınların kapasitelerini geliştirmek amacıyla bilgi ve iletişim teknolojileri, kodlama, finansal okuryazarlık, girişimcilik ve sosyal kalkınma odaklı birçok proje dâhilinde eğitimler ve uygulamalar gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Ayrıca; Dernek yetkilileri dernek faaliyetleri hakkında  İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş’a bilgilendirme bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, protokolün imzalanması için İlimize gelen Habitat Derneği yetkililerine eğitime vermiş oldukları destek dolayı teşekkür etti.

 

04-07-2018

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.