ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğünden Bir İlk Daha

Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğünden Bir İlk Daha

Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğü fark yaratmaya devam ediyor.

"Eğitim Kenti Ordu" sloganıyla yoluna emin adımlarla devam eden İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Ordu'da ilk kez bir uygulama başlattı.

 Ordu Valiliği ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığının desteğiyle, Müdürlüğümüz mesleğe yeni başlayacak 184 öğretmeni, şehrin önemli yerlerindeki tanıtım panolarına "BAL, BALIK, FINDIK (Biraz da Kivi ) DİYARI EĞİTİM KENTİ ORDU'YA HOŞ GELDİN ÖĞRETMENİM" yazılı afişlerle ve çiçeklerle karşılıyor.

Ayrıca; İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz mesleğe yeni başlayan öğretmenlerimize ilimizi çeşitli yönleriyle tanıtan ve bu kutsal göreve başlama sürecinde kendilerine rehberlik edecek önemli bilgileri içeren bir de kitapçık hazırladı.

Mesleğe yeni başlayan öğretmenler; "bu güzel uygulamanın kendilerini çok mutlu ettiğini, büyük bir memnuniyet içinde olduklarını, İl Millî Eğitim Müdürlüğünün içten ve samimi karşılamasının Ordu'nun gerçekten de her anlamıyla "Eğitim Kenti" olduğunu gösterdiğini, bu ilde öğretmenin çok değerli olduğunun da açıkça görüldüğünü, bunun kendilerinde mesleğe yeni başlarken büyük bir motivasyon oluşturduğunu ifade ederek bu güzel ve anlamlı uygulama için İl Millî Eğitim Müdürlüğüne çok teşekkür ettiklerini" belirttiler.

              İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, göreve başlamak üzere İlimize gelen öğretmenlerimizi tebrik ederek, yeni görevlerinin kendilerine, ilimize ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

20-08-201920-08-201920-08-201920-08-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.