ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi Projeler Ekibi Yurtdışı Proje Hazırlık Çalışmalarını Tamamladı
Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ARGE Birimi Projeler Ekibinde görevli Proje Ekip üyeleri, AB Eğitim ve Gençlik programları Merkezi Başkanlığı tarafından yürütülen Programlardan 2016 Teklif çağrısı döneminde müracaatı sağlanacak olan projelerin kabul edilebilirliğini güçlendirmek amacıyla Portekiz, İspanya ve Almanya ülkelerinde yürüttüğü proje hazırlık çalışmalarını tamamlayarak yurda dönmüşlerdir. Haberin ayrıntıları için tıklayınız...![Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi Projeler Ekibi Yurtdışı Proje Hazırlık Çalışmalarını Tamamladı](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_29160539_almanya1.jpg)