ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği 2015 Yılı Okul Eğitimi Personel Hareketliliği Proje Başvuru Sonuçları

Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından finanse edilen ERASMUS+ Projeleri Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği 2015 yılı Okul Eğitimi Personeli, Yetişkin Eğitimi ve Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği Kabul Edilen ve Yedek sıralamaya alınan projeler www.ua.gov.tr internet sayfasında yayınlanmıştır.

                Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlardan söz konusu Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliğine yapılan müracaatlar sonucunda kabul edilen ve yedek listeye alınan projelerin listesi oluşturulmuştur.

                Proje müracaatında bulunan tüm okul ve kurumlarımızda görev alan arkadaşlarımıza gösterdikleri çabalarından dolayı teşekkür ederiz.

                Projeleri kabul edilen okul ve kurumlarımızda projelerinde emeği geçenleri tebrik eder, çalışmalarında kolaylıklar dileriz. Proje yönetiminde oluşabilecek hususlarda veya tereddüt edilen durumlarda müdürlüğümüz ARGE birimi Projeler Ekibinden teknik destek sağlanacaktır.

                Projeleri yedek listede bulunan okul ve kurumlarımızda görev alan arkadaşlarımızı da göstermiş oldukları çabalarından dolayı tebrik eder, projelerinin bir an evvel asıl listeye alınarak uygulama sürecine dahil edilmesini dileriz.

                              

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği 2015 Yılı Okul Eğitimi Personel Hareketliliği Proje Başvuru Sonuçları İçin Tıklayınız...

 

                                                                                              ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

 

                                                                                                    ARGE BİRİMİ - PROJELER EKİBİ

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.