ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Çocuklar Atletizm Yarışması’nda İlimizden Büyük Başarı

Özel Çocuklar Atletizm Yarışması’nda İlimizden Büyük Başarı

Fatsa Toki Ortaokulu Müdürü İsmail TEKE, Mersinde düzenlenen Özel Çocuklar Atletizm Yarışmasında Türkiye Şampiyonu olan öğrencimiz otistik sporcu Kubilay DİLEMEK ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete, okul müdürünün beraberinde öğretmenler ve öğrencimizin babası katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, öğrencimizi tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Öğrencimize hediyeler verdi. Öğrencimizin başarısında emeği geçen ailesine, idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Fatsa Toki Ortaokulu özel eğitim öğrencimiz Kubilay DİLEMEK Mersinde düzenlenen Özel Çocuklar Atletizm Yarışmasında 100 metrede Türkiye 1.si, 300 metrede Türkiye 2.si oldu.

Ziyarette açıklama yapan Fatsa Toki Ortaokulu Müdürü İsmail TEKE, “Bu başarıdan Otizmin eksiklik değil farklılık olduğunu, özel öğrencilerimize sürekli ve özel eğitim verildiğinde neler başarabileceğini gördük. Öğrencimizin bu duruma gelmesinde emeği geçen tüm öğretmenlerimizi, ailesini ve onu yarışmalara hazırlayan Beden Eğitimi öğretmenimiz Emre YILMAZ’ı tebrik ediyoruz.” dedi.

26-04-201926-04-201926-04-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.